młoda para pozuje z kluczami do domu

12 ofert na kredyt hipoteczny i mieszkaniowy w Kielcach

Zdobądź najtańszy kredyt hipoteczny
zupełnie za darmo

Profesjonalne doradztwo to największa gwarancja na tani kredyt hipoteczny i mieszkaniowy w Kielcach i nie tylko. Działamy na terenie całej Polski. Sprawdź nas już dziś!

Oszczędzaj czas i pieniądze

Twój wymarzony dom już czeka!

Od ponad 15 lat pomagamy klientom z Kielc uzyskać kredyty hipoteczne i mieszkaniowe na najlepszych warunkach. Stale gromadzimy swoje doświadczenie a nasze oferty są zawsze aktualne i najtańsze na rynku.

Znamy polski rynek finansowy

Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę a naszym klientom gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz skuteczność. Jesteśmy lokalną firmą, która wspiera polską gospodarkę. Zapewniamy również dojazd doradcy mobilnego z umową kredytową pod sam dom lub inne wskazane przez Ciebie miejsce.

Otrzymujesz darmowe wsparcie prawników

Wiemy, że umowy bankowe lub deweloperskie są często pisane w niejasny sposób, dlatego zapewniamy Ci stałą opiekę prawników. Przeanalizują i wytłumaczą Ci każdy szczegół dokumentów. Nasi analitycy przygotują Cię w międzyczasie do procesu kredytowania, tak abyś wypadł przed bankiem jak najlepiej. 

„Moją najważniejsza wartością jest zaufanie – to dzięki niemu możemy tworzyć zespół najlepszych doradców w Kielcach. Gwarantuję, że z naszą pomocą otrzymają Państwo TOP-ową ofertę na Polskim rynku z niskim oprocentowaniem.”

FINANSOWANIE AŻ DO 2 000 000 PLN

Dlaczego bezpłatnie?

Prawo w Polsce stanowi, że usługi pośrednictwa kredytów mieszkaniowych muszą pozostać bezpłatne. Z tego względu opłaty pobieramy od banków za pozyskanie kolejnego klienta. Od każdego z nich otrzymujemy jednakową kwotę, co oznacza, że jedynym oraz głównym celem naszej pracy jest korzyść klienta. Znajdujemy najtańsze kredyty hipoteczne i mieszkaniowe w Kielcach dla każdego. 

Nie trać czasu na szukanie samemu, jesteśmy w posiadaniu niemalże wszystkich ofert kredytowych w Polsce. Zbadamy Twoją zdolność kredytową znacznie dokładniej niż kalkulatory online i wybierzemy najkorzystniejsze rozwiązania. 

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

Dlaczego nie warto szukać samemu?

Już 3 zapytania w banku obniżają Twoją zdolność kredytową. My przedstawimy Ci najlepsze oferty bez konieczności składania osobnych zapytań w placówkach. Naszym klientom tłumaczymy jak wygląda krok po kroku proces kredytowania. Motospeed-Kielce to rzetelna firma, zarejestrowana w KNF.

logo KNF

1

Na tym etapie, masz już wybrany najtańszy kredyt hipoteczny i mieszkaniowy w Kielcach.

2

Teraz możesz już jedynie wyczekiwać pozytywnej decyzji kredytowej ze strony banku.

3

Ostatni a zarazem najprzyjemniejszy etap. Możesz już cieszyć się swoim wymarzonym domem.

prezentacja biznesowa w firmie
Eksperci Motospeed-Kielce sprawiają, że nasi klienci mogą zaoszczędzić aż do 40 000 zł przy ofertach na kredyty hipoteczne i mieszkaniowe.
Zaczynaliśmy od leasingów - teraz oferujemy wszystkie usługi finansowe

Co z nami zyskasz?

Jesteśmy niezależni od banków i instytucji finansowych. Negocjujemy z bankami ceny kredytów a w razie potrzeby sporządzamy pisma o usunięcie złej historii kredytowej sprzed lat.

80% więcej szans na kredyt

Naszym klientom pragniemy zapewnić maksymalne szanse na pozytywną decyzję kredytową banku.

Załatwiamy formalności

Zespół prawniczy zajmie się przygotowaniem niezbędnych dokumentów oraz analizowaniem umow z bankiem.

Mamy najtańsze kredyty

Jesteśmy w posiadaniu najkorzystniejszych ofert kredytowych na polskim rynku a nasze oferty są zawsze na bieżąco aktualizowane.

Badamy zdolność kredytową

Przeanalizujemy Twoją sytuację finansową, tak aby jak najdokładniej dobrać dla Ciebie ofertę kredytową. 

Wprowadź się do nowego domu!

Nie czekaj! Jeszcze dziś dowiedz się jak uzyskać tani kredyt hipoteczny i mieszkaniowy w Kielcach i okolicy. Dla zainteresowanych oferujemy także leasing oraz ubezpieczenia.

młoda para rozmawia z doradcą