Najszybsze
Kredyty firmowe
Z dojazdem doradcy

Dojazd doradcy z umową pod wskazany adres i finansowanie aż do 5 000 000 PLN.

Doradca firmowy: kredyty dla firm, kredyt na działalność | Kielce

Co z nami zyskasz?

RRSO ofert kredytowych może być różne nawet o 10%. Motospeed-Kielce oferuje najtańsze kredyty dla firm, faktoring oraz leasing. Dokładnie analizujemy Twoją sytuację finansową i wybieramy najkorzystniejsze rozwiązania. Przydzielimy Ci osobistego eksperta finansowego, który odpowie na wszystkie pytania.

Jesteśmy lokalną firmą z Kielc, która stale aktualizuje swoją wiedzę na temat rynku finansowo-kredytowego w Polsce. Razem możemy wspierać polską gospodarkę. Dokładamy wszelkich starań aby proces kredytowania nie zajął dłużej niż 1 dzień.

dokumenty na biurku
uścisk dłoni i zawarcie umowy
"Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Nasi eksperci przedstawią Ci same najtańsze oferty kredytowe dopasowane do Twojej branży."
dyrektor firmy
konrad kulesa
dyrektor generalny
mamy najlepsze oferty na kredyty dla firm w kielcach

Dlaczego nasza usługa jest darmowa?

Nie musimy pobierać opłat od klientów, ponieważ płacą nam banki. Każda instytucja oferuje nam jednakową sumę, dlatego nie zależy nam na kierowaniu klientów do konkretnej placówki.

U nas liczy się tylko praca na korzyść naszych klientów.

blank
Badamy zdolność kredytową

Przeanalizujemy Twoją sytuację dokładniej niż kalkulatory online. Nasz zespół posiada wieloletnią praktykę bankową i wie na co zwrócić szczególną uwagę.

blank
Wybieramy najtańsze oferty

Doradca w banku będzie chciał sprzedać najdroższy produkt. My kierujemy się wyłącznie korzyścią klienta. Zdobędziemy najtańsze rozwiązania.

blank
Usuwamy historie w BIK

Nie martw się historią zadłużeń. W razie potrzeby, sporządzamy także oficjalne pisma o usunięcie złej historii kredytowej sprzed lat. 

blank
Negocjujemy ceny z bankami

Jesteśmy niezależni od instytucji finansowych. Wiemy, gdzie klient otrzyma najtańszy kredyt i wynegocjujemy z bankiem najlepsze warunki umowy.

blank
Załatwiamy formalności

Nie trać czasu na papierkową robotę. Nasi prawnicy zajmą się wszystkim za Ciebie a ekspert finansowy złoży w Twoim imieniu wniosek kredytowy.

blank
80% więcej szans na kredyt

Z nami możesz więcej! Nasi klienci to zazwyczaj osoby z poleceń a my wiemy, jak bardzo należy cenić sobie skuteczność w naszej pracy. 

stale poszerzamy naszą współpracę z bankami w Polsce

Tanio i szybko!

blank
Wieloletnie doświadczenie w branży
blank
Ponad 80 ofert kredytowych
blank
Współpraca z 16 bankami w Polsce

Oferujemy najtańsze kredyty firmowe w Kielcach dla każdego przedsiębiorcy. Dla zainteresowanych proponujemy także leasing oraz faktoring.